כניסה לחברים רשומים

 
אהב"ה - ארגון הנכים בישראל המיוחד
עמותת אהבה
צור קשר

נופש משפחות באילת 2017

ב-19 בנובמבר יצאו כ-600 איש, ילדים מיוחדים מכל סוגי הלקויות ומשפחותיהם לנופש משפחות שנתי של עמותת אהב"ה. את הנופש, אשר כלל ארבעה ימים של כיף, הופעות, חוויות והפתעות, אירחה, גם השנה, רשת "קלאב הוטל" שמפנקת ודואגת לילדים כבר שנה שנייה ברצף. לנופש הגיעו גם מפורסמים שונים על מנת לפנק את הילדים, ובהם רגב הוד, עומרי בן-נתן, דניאל לוי, דין מירושניקוב ושירן סנדל.

 

התמונה של ‏אהב"ה - ארגון הנכים בישראל המיוחד‏.

רגב בא לעשות שמח לילדים

 

התמונה של ‏אהב"ה - ארגון הנכים בישראל המיוחד‏.

משפחות בנופש

 

תודה לכולם על נופש משפחות נפלא נוסף!

נתראה בשנה הבאה.

הדפסשלח לחבר

חדשות

עצור
יום האשה 2018 בעמותת אהב"ה
ב-21-22 בפברואר 2018 ייערכו יומיים מלאי כיף וגיבוש במלון חוף התמרים בעכו לאמהות, אחיות וסבתות לילדים מיוחדים, חברי עמותת אהב"ה. האירוע יכלול גם ספא, הופעות ופעילויות שונות. פרטים באתר.
תערוכת אמאל'ה - פורים 2018
אמהות ואמהות לעתיד - בפורים הקרוב (1-2 במרץ) אתן והילדודס שלכן מוזמנים לבקר ב"תערוכת אמאל'ה" שתתקיים במרכז הקונגרסים בחיפה. התערוכה תכלול הפנינג פורים סוחף, חווית קנייה ייחודית עם מחירים ומבצעים בלעדיים ואטרקציות ופעילויות רבות. כל ההכנסות מהתערוכה קודש לעמותת אהב"ה. מהרו להירשם - פרטים באתר.
הפנינג פורים 2018
עמותת אהב"ה שמחה להזמינכם להפנינג פורים לילדים מיוחדים שיתקיים ב-13.3.18 בתיכון "עתיד" בראש העין, במעמד ראש העיר, חברי כנסת ושלל סלבים. ההרשמה באתר או בטלפון אצל גלית. מהרו להירשם, יהיה מטורף!
מס' טלפון חדש להתקשרות עם העמותה
החל מה-1.1.18 תוכלו ליצור קשר ישירות עם משרדי העמותה דרך המזכירה גלית 053-5203096. שעות הפעילות הינן 08:30-16:00. גם דפנה וגם אבנר עוסקים כרגע בחקיקה בכנסת ובפרויקטים נוספים ולכן כל פניה תיעשה דרך גלית מזכירת אהב"ה. שבוע טוב
פירסום
נעלים קים
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד